Термальний курорт Хайдусобосло розташований в 202 км на схід від Будапешта, в 20 км від м. Дебрецен.  У 1925 р в Хайдусобосло внаслідок глибинного буріння приблизно з 1100-метрової глибини прорвалася термальна вода температурою 75 ºС. Було встановлено, що вона містить йод, бром, солі, гідрокарбонати, різні мікроелементи: титан, ванадій, мідь, цинк, срібло, стронцій, барій і свинець.          
  Критий термальний комплекс відкритий цілий рік і працює з 07:00 до 19:00 години. У кожному басейні однаковий лікувальний склад води, різниця тільки в її температурі. Йод і інші мінеральні речовини надають коричневий колір «рідкого золота». Рекомендований час перебування в лікувальних басейнах становить 20 хвилин. Купання можна повторювати кілька разів на день з перервами.
  У 2010 році в березні відкрився водний палац "Aqua Palace". Критий комплекс займає 15 000 м², водна поверхня становить 1600 м², одночасно може обслуговувати до 1 000 осіб. До послуг гостей: 2 доріжки для серфінгу, крижана печера, кінозал, терми, печера, Римські лазні, індійська ванна, морський басейн з гіркою, басейни та гірки для дітей. А також плавальний басейн, спортзал, кімната для аеробіки, 2 корти для сквошу. Бар з закусками, ресторан самообслуговування, кава-бар.
Місцеві пам'ятки
 Музей сучасного мистецтва, руїни бастіону, музей Бочкаї Іштвана, виставка історії купалень, колекція Будинку Фазекаш. Поруч з містом розкинувся знаменитий хортобадьський степ ( «пуста»). З курорту відправляються екскурсії в міста Дебрецен, Егер, Токай і Хортобадь, Будапешт.