Егерсалок - невелике село з населенням в 2000 чоловік, розташоване біля підніжжя гір Матра і Бюкк в долині річки Лашко. Справжньою пам'яткою місцевості є термальне джерело, розташоване на південь від села. Температура води, що б'є з 410 метрової глибини, становить на поверхні землі 65-68 ° С.
  Основною визначною пам'яткою Егерсалока є термальне джерело, що виливає свої глибинні води на півдні селища, які покрили весь пагорб соляної бронею. Там, де вода роками струмує по схилу пагорба, утворилася химерна «шапка» з вапняних відкладень площею 1200 м2. Серед сірчистих лікувальних вод ця кальцієво-магнієва гідрокарбонатна вода, що містить також 12 біологічно незамінних мікроелементів.
  Сіль, що виділяється з вельми багатими мінеральними речовинами лікувальної води, температурою 65-68 ° C, безперервно збагачує новими мереживами імпозантну білу формацію. За довгі роки цей особливий соляної конус став символом і торговельною маркою міста; аналогічні геологічні утворення є тільки в двох точках світу: в азіатській частині Туреччини, в Памуккале, а також в Сполучених Штатах Америки, в Національному парку Йосеміті, а в Європі ця формація - єдина.
  На території поблизу розташовані: 17 відкритих і критих басейнів загальною площею 1900 кв.м: басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка і дитячі басейни.