Угорщина багата країна на історичні пам’ятки та оздоровчі курорти. Усього налічується близько 60 тисяч водних джерел, тисячі сто п'ятьдесят-два з них з температурою понад +30 ° С. Саме в Угорщині знаходиться єдина в Європі печерна лікувальна купальня (Мішкольц-Тапольца), а також найвідоміше в Європі озеро Хевіз природного вулканічного походження з гарячою лікувальною водою (+33С).
  І якщо Угорщину називають імперією купалень, то її столицю Будапешт по праву вважають столицею термальних купалень. Тут 130 джерел з лікувальною водою, які дають понад 70 мільйонів літрів води в день з температурою від +24 до +78 ° С. У світовому масштабі Угорщина займає лідируючі позиції в бальнеолікування.
  Країна входить в число п'яти найбагатших термальними водами країн світу. Імператори, королі, представники знаті, відомі державні діячі, гості та місцеві жителі століттями насолоджувалися тут купанням і оздоровленням. Сприятливі характеристики вод, накопичені за довгі роки знання і досвід, традиційна угорська гостинність - ось основа найширшого вибору пропозицій на угорських термальних, біосферних, спа- і велнес курортах.