Чудовий острів, де тепло і сонячно майже весь рік. Саме тут на вас чекатимуть золотисті піщані пляжі, гори та чарівне гірське повітря насичене хвойним ароматом. Кожен день проведений на Кіпрі, ви матимете можливість насолоджуватися ласкавим сонцем  і плаванням  в прозорих  водах неймовірного аквамаринового моря.

Столиця – Нікосія

Мова - Грецька, англійська, (турецька – на окупованій території)

Час. Різниця в часі з Україною 0 год

Валюта – Євро

Віза.  Безвізовий режим – для власників біометричних паспортів

Клімат. На острові субтропічний середземноморський із спекотним літом і м'якою, відносно дощовою зимою. Зимові температури в середньому тримаються на позначці 13-15 °C, улітку термометр показує 30-35 °C. У цілому кіпрський клімат заведено вважати одним із найбільш здорових і благодатних на планеті. 

Кухня.  Кухня на Кіпрі має декілька напрямків і відтінків: грецькі, турецькі та англійські. Точно можна сказати, що кіпріоти люблять готувати  та їсти м’ясо, в раціоні завжди представлені овочі в великій кількості, приготовлені в різноманітних варіантах. Їжа завжди талановито здобрена приправами та оливковою олією. Головний бренд, під яким маються на увазі різні страви національної кухні Кіпру – це мезе. Це ситна, але легка для шлунка закуска, асорті з м’ясної, рибної і овочевий нарізки. На Кіпрі варто спробувати вино, яке готується на заводі Кео. 

Курорти Кіпру

Айя Напа / Ларнака / Лімассол / Піссурі / Пафос / Поліс / Протарас