Домінікана — країна вічного літа. Широкі безкінечні піщані пляжі і всюди яскрава буйна тропічна зелень, швидкі ритми танцю і розмірене повсякденне життя місцевих жителів. Відпочинок у Домініканській Республіці — це відмінні готелі з небаченими по розміру й оформленню територіями й найбагатшою версією all іnclusіve.

Столиця – Санто-Домінго

Мова -  іспанська

Час. Різниця в часі з Україною - мінус 6 годин.

Валюта – Домініканський песо

Візовий режим.  Віза не потрібна. При в'їзді в Домініканську республіку потрібно всього лише придбати на кордоні спеціальну туристичну карту на 30 або 60 днів, а також сплатити збір у розмірі 10 доларів. Ще 20 доларів доведеться заплатити на зворотній дорозі.

Клімат. Вологий субтропічний. Морські бризи і пасати дмуть з північного сходу і пом`якшують спекотну жару. Середня температура води взимку становить + 27 ° С, в цей період узбережжю властиві незначні припливи і відливи.

Кухня.  Традиційна кухня в Домінікані - креольська. Вона заснована на широкому використанні бобових, бананів і овочів (в тому числі екзотичних) в оригінальних поєднаннях з м`ясом і рибою. Традиційними стравами вважаються, наприклад, «бандера» - рагу з м`яса, смажених бананів, квасолі, рису і салату, густий суп «асопао» і смажена свинина «пуерко-ен-Пуйя». А ось риба і морепродукти, незважаючи на острівний статус Домінікани, не користуються великою популярністю. 

 Курорти Домінікани

Бока-Чика Бока-Чика вважається одним з найкрасивіших домініканських курортів.

Пунта-Кана Цей курорт по праву носить звання найбільшого і фешенебельного в Домінікані

Ла-Романа Ла-Романа - портове місто, який колись жив скотарством і продажем цукрової тростини.

Сосуа  / Кап-Кана / Плайя-Дорада  / Хуан Доліо / Кабарете